Header

Konfirmohet lidhja! Shakira dhe Lewis Hamilton janë çift

Epo mesa duket çdo gjë është zyrtare!

Prej kohësh Shakira dhe Lewis Hamilton po përfliten për një lidhje mes tyre, e këto thashetheme janë përforcuar akoma më shumë ditën e sotme, pasi këngëtarja u shfaq sërish duke mbështetur pilotin e Formula 1, teksa garonte.

Hamilton dhe Mercedesi ndodheshin në Britani këtë fundjavë, ku garuan në Çmimin e Madh të Britanisë.

Mes shumë të ftuarve të tjerë, kamerat fokusuan në një moment dhe këngëtaren, e cila në fakt ndodhej krah babit të pilotit, duke parë garën së bashku me të nga garazhi i skuadrës britanike.

Shakira spotted at British Grand Prix amid reports her and Lewis Hamilton  are dating | talkSPORT

Duket se mbështetja e partneres së tij i ka ardhur në ndihmë Lewis, i cili arriti të ngjitej dhe në podium në përfundim të garës.

Kujtojmë se Shakira është ndarë nga Gerard Pique, me të cilin ka dy fëmijë. Ndarja e tyre është ende kryefjalë në mediat botërore.

 

You may also like ...