Header

Kjo është gruaja më sensuale e vitit 2023, sipas prestigjozes Maxim

Ashley Graham, një modele plus-size zuri vendin e parë në renditjen vjetore të revistës, të botuar në numrin e majit dhe qershorit të revistës së njohur Maxim. Ajo u zbulua në moshën 12-vjeçare në një qendër tregtare në Nebraska, përpara se të largohej për të ndjekur ëndrrat e saj të modelingut.”

Gjatë karrierës së saj, ajo është shfaqur në media si Vogue, Harper’s Bazaar, Glamour, Maxim dhe Elle. Fama e saj arriti majat e reja në vitin 2016, kur ajo ishte modelja e parë me kurba që zbukuroi kopertinën e Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Gra të tjera në listë përfshijnë australiane Margot Robbie dhe yllin e muzikës country Kelsea Ballerini.

Pasi solli në jetë binjakët vitin e kaluar, Graham postoi një foto të barkut të saj. Fotoja e Graham u postua pa mbishkrim Një fans komentoi: “Një gjë që duhet parë për çdo nënë pas lindjes!”

You may also like ...