Header

Kim Kardashian korr fitime me linjën e veshjeve ‘Skims’, 25 mijë porosi për 5 minuta

Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve. Sipas të dhënave modeli tejet provokues është mirëpritur në treg.

Kim Kardashian, 43 vjeç, modelon dizajnin, duke luajtur si një shkencëtare seksi e veshur me SKIMS.

Unë nuk jam shkencëtare, por besoj se të gjithë mund të përdorin aftësitë e tyre për të bërë pjesën e tyre”, dëgjohet të thotë ajo.

Burime pranë bukuroshes thonë se ka patur 25,000 porosi brenda vetëm pesë minutave.

Çmimet për veshjet e brendshme fillojnë nga 20 Dollarë dhe shkojnë deri në 80 Dollarë.

Kim pranoi se një nga lëvizjet më të mëdha në historinë e kompanisë ishte edhe vendimi për të zgjeruar gamën e veshjeve edhe për meshkujt.

You may also like ...