Header

Georgina dhe Cristiano stërviten sëbashku

Gjatë karantinës, Ronaldo dhe Georgina gjejnë mënyra të ndryshme për t’u argëtuar.

Disa ditë më parë Cristiano e lejoi Georginën ta qethte duke patur besimin e plote tek ajo. Së fundmi futbollisti ka postuar një video tjetër në “Instagram” ku shihen të dy duke bërë stërvitje.

“Partnerja ime e bukur e stërvitjes”, shkruan CR7 në video.

Këto postime të Cristianos na bëjnë të besojmë se ai e do shumë Georginën dhe se nuk mërzitet aspak me të edhe kur duhet të jetojnë bashkë të izoluar.

https://www.instagram.com/p/B-t9UMlAcP0/

You may also like ...