Header

Mos prisni t’i shihni vajzat e Ryan dhe Eva-s

Eva Mendes është pjesë e listës së të famshmëve të cilët nuk janë shumë të apasionuar pas rrjeteve sociale.

Aktorja së fundmi shpjegoi arsyetimin e saj, pas publikimit të një pikture të veçantë se si në ‘këto kohë’ ajo thjesht nuk di se çfarë të projektojë në rrjetet sociale duke marrë parasysh faktin se tashmë është kaq private.

“Gjatë këtyre kohëve, unë jam tejet e hutuar në lidhje me atë që publikoj, kështu që unë do të publikoj imazhe që ngjallin shpresë edhe tek ju. Meqë nuk postoj me familjen, është e gabuar të postoj për punën, kështu që ja…”, ka shkruar Mendes në postimin e saj të fundit të ndarë në Instagram.

“Një nga artet e mia të preferuara nga një prej artistëve të mi të preferuar René Magritte”, shtoi Mendes, 46-vjeçare.

“Unë gjithmonë e kam dashur këtë dhe ndjehet veçanërisht e rëndësishme tani, duke dërguar shumë dashuri për të gjithë juve”.

Sidoqoftë, pas këtij postimi, interpretuesja e “Out of Time” u pyet nga një ndjekës se përse nuk ndan asnjëherë fotografi familjare.

“Përshëndetje! Unë kam pasur gjithmonë një kufi të qartë kur bëhet fjalë për njeriun dhe fëmijët e mi”, u përgjigj Mendes.

“Unë do të flas për ta natyrisht, me kufij, por unë nuk do të postoj foto nga jeta jonë e përditshme. Dhe duke qenë se fëmijët e mi janë akoma të vegjël dhe nuk e kuptojnë se çfarë do të thotë me të vërtetë postimi i imazhit të tyre, nuk e kam pëlqimin e tyre. Dhe unë nuk do të publikoj fotografi me ta kur të marrë pëlqimin e tyre”, u përgjigj Eva.

You may also like ...