Header

Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri bëhen bashkë “Për një dashuri”

“Për një dashuri” është kënga e cila fitoi vëmendjen e gjithë ndjekësve teksa u publikua në “Top Fest 2” nga këngëtari Ermal Fejzullahu në vitin 2005.
15 vite pas këtij projekti duket se këngëtari ka zgjedhur të risjellë një version “remake” të këngës së bashku me artistin tjetër të njohur, Butrint Imeri.
Këtë e kanë bërë të ditur vetë ata me anë të postimeve në Instagram, ku kanë lajmëruar dhe datën e publikimit.
“Për një dashuri” pritet të publikohet në datë 19 shkurt në orën 15:00 në kanalin e Youtube. Pas këtij momenti fansat janë shumë kureshtarë se si e kanë risjellë Ermali dhe Butrinti hitin e përhershëm, i cili vazhdon të dëgjohet edhe sot po njësoj.

You may also like ...