Header

Justin Bieber flet për lidhjen me Selena Gomez: “Isha i papjekur”

Këngëtari kanadez Justin Bieber sapo ka publikuar albumin e tij të ri “Changes” dhe momentalisht është duke dhënë shumë intervista për ta promovuar sa më shumë atë.
Në një ndër to ka qenë shumë e ndjerë për Justin pasi për herë të parë pas kaq shumë kohësh ka folur për marrdhënien e tij me Selena Gomez, ose të paktën kështu ka lënë të nënkuptohet.
25-vjeçari u shpreh se kur shoqërohej me Hailey në adoleshencë nuk mund t’i përkushtohej asaj pasi ishte shumë i lënduar nga lidhja e kaluar. Kjo ndjenjë e këngëtarit ka zgjatur për shumë vite dhe tani është i lumtur që ka bërë zgjedhjen e duhur duke u martuar me modelen.
Lidhjet kanë qenë gjithmonë të vështira për Justin dhe në atë të mëparëshmen, pra me Selenën, është sjellë në mënyrë shumë të papjekur dhe tregohej i pavendosur në çdo vendim.

You may also like ...