Header

Emily Ratajkowski në një lidhje të re dashurie?

Pas këngëtarit Harry Styles, modelja Emily Ratajkowski është hedhur në krahët e një mashkulli tjetër. Bëhet fjalë për komedianin Stéphane Bak. Dyshja janë fotografuar nga paparacët në një rrugë të Parisit ku shihen duke shkëmbyer një puthje pasionante me njëri-tjetrin.

Ratajkowski dhe 27-vjeçari nuk e kanë pasur aspak problem të shprehin dashurinë e tyre në publik  pavarësisht se  kanë qënë në dijeni se po ndiqeshin nga paparacët.

EXCLUSIVE: Emily Ratajkowski passionately KISSES actor Stéphane Bak during  romantic Paris break - as supermodel RETURNS to busy dating scene after  Harry Styles tryst | Daily Mail Online

Emily Ratajkowski And Stéphane Bak's Romantic Kiss In Paris

Një rast të ngjashëm modelja e përjetoi gjatë muajit mars ku u fotografua duke puthur 29-vjeçarin Harry Styles në rrugët e Tokios, pas ndarjes nga aktorja e njohur Olivia Wilde.

Vetë modelja është përfolur gjatë nga mediat ndërkombëtare që pas ndarjes nga Sebastian Bear-McClard në vitin 2022 pas katër vitesh martesë. Ish-çifti kanë së bashku një fëmijë.

You may also like ...