Header

Dua LIpa shfaqet bionde dhe sensuale në trailerin e filmit “Argylle”

Dua Lipa është surpriza e filmit Argylle.

Traileri është publikuar dhe Dua u shfaq bionde, së bashku me një kast të mbushur me yje. Këngëtarja, 28 vjeçe, me origjinë shqiptare shihet me një minifustan ari ndërsa merr rolin e të dashurës së Henry Cavill.

Traileri fillon me Duan, tepër joshëse, duke luajtur femrën fatale teksa në rolin e spiunes ajo i thotë në mënyrë joshëse agjentit Argylle: ‘Sigurisht që shpresoj të vallëzosh aq mirë sa vishesh’. Për të cilën ai thotë: ‘Ti do ta zbulosh’.  Filmi do të shfaqet më 2 shkurt 2024.

Kasti përfshin gjithashtu Samuel L. Jackson, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, John Cena, Catherine O’Hara, Ariana DeBose dhe Rob Delaney.

Filmi u njoftua për herë të parë në qershor 2021, me Matthew Vaughn që drejtonte nga një skenar i Jason Fuchs, përshtatur nga një roman ende i pabotuar nga një shkrimtar misterioz i quajtur Elly Conway.

You may also like ...