Header

Çudira nga bota! Kjo modele fiton 15 mijë dollarë kur transmeton veten live duke fjetur

Po po! Siç e lexuat! Influencuesja dhe “modelja” e OnlyFans e njohur me nofkën Amouranth, fiton mijëra dollarë teksa fle.

Vajza 29-vjeçare, emri i të cilës është Kaitlyn Siragusa, thotë se transmetimet e saj teksa fle live, sjellin shifra jashtëzakonisht fitimprurëse në platformën Twitch.

Amouranth, e cila tani ka mbi 6 milionë ndjekës në Twitch tha:

“Nëse transmetoni veten duke fjetur gjumë vetëm në Twitch, do fitoni mijëra dollarë. Kur unë jam duke fjetur fitoj 10,000-15,000 dollarë”

Çmenduria e rrjeteve sociale sa vjen e shtohet çdo ditë dhe njerëzit po gjejnë mënyra absurde për të bërë para.

You may also like ...