Header

Del në rrugë nudo, fansat shqetësohen për paraqitjen e fundit të Censorit: “Shpëtojeni”

Fansat janë të shqetësuar për bashkëshorten e Kanye West, Bianca Censori, për shkak të paraqitjes së saj nudo në Los Angeles.

Arkitektja australiane, 29 vjeçe, krijoi një zhurmë të madhe në media, ditën e hënë, kur mbërriti në një studio muzikore nudo, e veshur me një mushama të tejdukshme.

Nga ana tjetër, bashkëshorti i saj reperi, 46 vjeç, ishte mbuluar totalisht, teksa mbante veshur një bluzë të zezë dhe pantallonta poshtë palltos së tij, si edhe një palë doreza të trasha lëkure.

Që pas publkimit të këtyre fotografive, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë shprehur shqetësimin e tyre për mirëqenien e Bianca-s, ku njëri prej tyre shkruan: “Dikush ta shpëtojë këtë grua të humbur, të lutem! Dikush atje që mund ta ndihmojë atë?

Ku është familja e saj? Ajo ka nevojë për shpëtim,” u shpreh një tjetër, ndërsa i treti shtoi: “Shkrep syrin nëse keni nevojë për ndihmë”.

Kanye West's Wife Bianca Censori Braves the Rain in See-Through Poncho With  Nothing Underneath: Photo 5011530 | Bianca Censori, Kanye West Photos |  Just Jared: Entertainment News

 

FOTO/ Njëri i veshur tjetri nudo, Bianca Censori dhe Kanye West nuk gjejnë  'paqe' me look-un - Lifestyle

FOTO/ Njëri i veshur tjetri nudo, Bianca Censori dhe Kanye West nuk gjejnë  'paqe' me look-un - Lifestyle

You may also like ...