Header

Çifti po shtyjnë dasmën për shkak të koronavirusit

Çifti i famshëm Katy Perry dhe Orlando Bloom thuhet se kanë shtyrë dasmën e tyre për shkak të shqetësimeve për shpërthimin e koronavirusit.
Me sa duket, dyshja po shpresonin të martoheshin përpara 150 të ftuarve në Japoni këtë verë, me Katy të ngazëllyer për të ecur në altar shtatzënë, por ata janë detyruar ta shtyjnë datën.
Orlando fillimisht e surprizoi Katyn me një propozim në një helikopter në ditën e Shën Valentinit 2019, dhe Katy ndau lajmin me një postim në Instagram të nesërmen.
Më pas mësuam shtatzaninë, ndërsa tani na duhet të presim edhe pak për ditën e madhe.

You may also like ...