Header

Charlize Theron publikon selfie-n e “Oscars” që do të thyejë rrjetin

Ashtu siç bëri Ellen DeGeneres në vitin 2017, edhe këtë herë është postuar në rrjetet sociale, selfie që pritet të thyejë rrjetin.
Fotot janë shkrepur e postuar nga aktorja dhe producentja e famshme Charlize Theron. Të ulur në vendet e tyre në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar”, në selfien e vetme të saj janë shfaqur; Tom Hanks, Rita Wilson, Salma Hayek, Regina King, Rami Malek dhe Charlize Theron.
Dy fotot kanë marrë mijëra komente nga fansat megjithëse deri tani ato nuk kanë arritur shikueshmërinë e selfie-t të Ellen DeGeneres.

You may also like ...