Header

Capital T sjell “Je T’aime” më 14 Shkurt

Capital T ka paralajmëruar këngën e re, të cilën do ta publikojë ditën e premte të shoqëruar me videoklip.
Është një këngë dashurie, e cila do të titullohet “Je T’aime” dhe do të publikohet pikërisht me 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve. Një fragment të videoklipit, Trim Ademi e ka shpërndarë për ndjekësit e shumtë të tij në Instagram.

“A do t’i thuash dikujt ‘Je T’aime’? Me 14.02.20 ne ora 14:02 e ke mundësinë”, ka shkruar reperi krah videos.“600PS” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të Capital T që u lançua më 15 janar dhe pa kaluar një muaj nga publikimi, videoklipi është klikuar afro katër milionë herë në YouTube.

You may also like ...