Header

Beyonce dhe Taylor Swift së shpejti një bashkëpunim?

Beyonce ka paralajmëruar një album të ri, “Act II”, i cili do të jetë në stilin ‘country’ dhe shumë fansa po spekulojnë se një nga këngët është bashkëpunim me Taylor Swift.

Gjithçka u inkurajua nga producenti Killah B, i cili bashkëpunoi me Beyonce.

Ai iu përgjigj pyetjeve rreth bashkëpunimit mes dy këngëtareve gjatë një transmetimi live në TMZ.

“Le të themi se është në rrugën për të tronditur botën. Do ta lë imagjinatën tuaj të vendosë se çfarë do të thotë kjo”, tha ai pasi fansat spekuluan në rrjetet sociale.

“Nuk do të habitesha nëse Beyonce dhe Taylor do të bënin një këngë country së bashku”, “Po sikur Beyonce dhe Taylor të bashkëpunonin në një këngë country së bashku?” – pyesin fansat.

Megjithatë, një burim i tha Entertainment Weekly se Taylor nuk shfaqet në albumin e ri të Beyonce në asnjë mënyrë.

Megjithatë, as Taylor dhe as Beyonce nuk kanë komentuar publikisht mbi spekulimet.

Albumi i ri “Act II” do të publikohet më 29 mars.

You may also like ...