Header

Bëhet baba për herë të tretë, David Guetta zbulon emrin e vogëlushit

David Guetta partnerja e tij, Jessica Lenton, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, siç kanë bërë të ditur përmes një postimi të përbashkët në Instagram.

“Dashuria është në atmosferë. Njihuni me Saiyanin”, shkruan ata, së bashku me një foto të Guettas duke mbështetur kokën në kokën e Landon-it, ndërsa foshnja e porsalindur flinte në gjoksin e saj.

Dj francez është gjithashtu baba i një vajze 16-vjeçare dhe një djali 19-vjeçar, me ish-bashkëshorten. Çifti zbuloi për herë të parë lajmin e foshnjës në tapetin e kuq Latin Grammy në nëntor. Lajmin e ka ndarë edhe Guetta në Instagramin e tij, duke postuar një foto të tyre në tapetin e kuq. Çifti u shfaq gjithashtu në Grammy Awards 2024 në Los Angeles në shkurt.

David Guetta baby: French DJ welcomes first child with Jessica Ledon -  9Celebrity

You may also like ...