Header

Sara Hoxha u mbyll gojën komenteve negative me këtë mesazh

Sikurse është zbuluar tanimë Sara Hoxha do jetë pjesë e “Në kudër të dashurisë”, në rolin e saj të parë kinematografik.

Sara po ngjit shkallë të shpejta suksesi, duke u bërë nga një prej influencereve më të dashura shqiptare në një figurë televizive. Fillimisht me pjesëmarrjen dhe triumfin në “Dancing with the stars” e tanimë me rolin e parë në një film.

Por, kjo mund të duket e pakonceptueshme për disa njerëz. Ndoshta sepse Sara nuk është rritur në ekran, por fundja ky nuk është tregues dhe nuk e pengon atë të eksplorojë tani. Aq më pak kur vlerësohet nga njerëzit që e duan.

Sara u është përgjigjur indirekt komenteve negative në Instagram, ku ka ndarë më të gjithë një koment që shkruan: “Sara mos kërce, mos aktro, mos u vish, mos u zhvish, bëji cicat, jo mos i bëj. A thua Sara ka dalë në ankand e po merr leje ça të bëjë me jetën e sai! O Sara, o Gemini (Jetoje jetën si të ta doje qefi ty, me Ledrin pa Ledrin shijoje çdo moment e mos dëgjo asnjë”.

 

You may also like ...