Header

Përfundon “The Late Late Show With James Corden”

The Late Late Show with James Corden airing Wednesday, February 10, 2021, with guests Noah Centineo and Madison Cunningham. Photo: Terence Patrick/CBS ©2021 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved

Pas më shumë se tetë vjetësh, “The Late Late Show With James Corden” përfundoi. Prezantuesi James Corden bëri paraqitjen e tij të fundit, ku iu bashkuan disa miq të famshëm dhe të ftuar surprizë.

Përpara finales aktuale, Corden organizoi një speciale në primetime që përmbante segmente të regjistruara paraprakisht duke përfshirë Carpool me Adele, e cila u publikua në internet përpara episodit final. Specialja  gjithashtu shfaqi disa momente argëtuese me Tom Cruise duke bërë diçka për të ngritur vërtet adrenalinën e tyre teatër muzikor live.

Corden e pati të vështirë të mos pushtohej nga emocionet kur erdhi koha për monologun e tij të fundit, pasi foli me mamin dhe babin e tij në audiencë dhe u prit me një valë brohoritjesh dhe brohoritjesh nga publiku. Ai foli gjithashtu me ET përpara shfaqjes dhe shpjegoi pse ndihej “i detyruar” të organizonte largimin e tij tani.

“Thjesht ndihem i detyruar ta bëj atë,” i tha moderatori Nischelle Turner të ET. “Ndjehem sikur duhet, ndihem sikur nëse nuk largohem tani, nuk do të largohem kurrë… ose thjesht do të jem unë që më shtyjnë nga dera”. Corden njoftoi fillimisht planet për t’u larguar nga “The Late Late Show” në prill 2022.

“Ndryshimi në jetën tuaj vjen me një sasi të madhe frike, profesionale, personale,” tha ai. “Ne do të kthehemi në Londër, do të fusim tre fëmijë në një shkollë të re. Kjo në vetvete do të ishte shumë për të bërë dhe më pas të largoheshim nga ajo që ka qenë përvoja më magjike qëkam dëshiruar ndonjëherë.. me qëllim të kthesh gjithçka përmbys vjen me shumë frikë.”

Megjithatë, frika sinjalizon se James po bën diçka të drejtë. “Unë mendoj se si përfundojnë gjërat është e rëndësishme,” tha ai. “Mënyra se si i mbyllni gjërat është me të vërtetë shumë e rëndësishme.

You may also like ...