Header

Ardian Bujupi do t’i japë fund beqarisë

Një tjetër personazh i njohur shqiptar është gati t’i japë fund beqarisë!

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Ardian Bujupi, i cili prej kohësh ka nisur një lidhje serioze. Sipas “Prive” artisti është prej muajsh në lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në diasporë.

Këtë lidhje ai e ka mbajtur të fshehtë dhe shumë larg syrit të publikut. Artisti s’ka postuar asgjë rreth kësaj marrëdhënie, që mesa duket i ka sjellë shumë lumturi.

Çifti kanë nisur të mendojnë për dasmën dhe duket se janë gati për të çuar raportin e tyre një hap më përpara.

Ne jemi në pritje të më shumë detajeve rreth ditës së veçantë të tyre.

You may also like ...