Header

Sa ka kushtuar fustani pink i Bora Zemanit?

Dasma e  Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e së dielës, mblodhi një sërë personazhesh VIP, ku e ftuar ishte edhe moderatorja Bora Zemani, pasi partneri i saj është mik i ngushtë me këngëtarin.

Së fundmi dyshja ka qenë e ftuar në dasmën e Kleas dhe Elgitit, dhe moderatorja tërhoqi jo pak vëmendjen e publikut me look-un e saj. Ajo kishte zgjedhur një fustan saten ngjyrë rozë, të gjatë deri në fund të këmbëve.

Ndërkohë që flokët moderatorja kishte zgjedhur t’i kapë. Fansat e saj të shumta i janë futur kërkimeve dhe kanë gjetur se sa ka kushtuar fustani i moderatores, dhe shifra është 325 dollarë.

Thjeshtë dhe bukur, ja sa ka kushtuar fustani i Bora Zemanit në dasmën e  Kleas dhe Elgitit - Gazeta Express

 

You may also like ...