Header

Adriano “i çmendur” pas Interit, “Perandori” vë bast 2 mijë euro për fitoren e zikaltërve ndaj City

Adriano ka qenë, është dhe do të mbetet një nga idhujt e tifozëve zikaltërve. “Perandori” e ka treguar gjithnjë se është një tifoz i Interit dhe se është gjithnjë në zemër zikaltër.

Përmes llogaris së tij në Instagram, Adriano ka bërë të ditur se ka vënë rreth 2 mijë euro bast për fitoren e Interit në finalen e Champions League kundër Manchester City.

Nëse Interi fiton, “Perandori” do të fitojë rreth 14 mijë euro.

Adriano me Interin në zemër. Ja basti që vendos për finalen

You may also like ...