Header

Mariah Carey zbulon arsyen pse ka shtatë vite që nuk drejton makinën

Mariah Carey nuk i jep makinës prej 7 vitesh dhe arsyeja është super e thjeshtë.

Gjatë paraqitjes së saj në shfaqjen e Jennifer Hudson, ylli 54-vjeçar tha se nuk ka vozitur për shtatë vjet. Megjithatë, ajo ka sqaruar se kjo nuk është për shkak të sjelljes së divave.

“Unë nuk kam një patentë sepse e lashë të skadojë,” i shpjegoi ajo Jennifer Hudson. “Unë kisha patentë shoferi. Por më pas u largova nga vendi ku jetoja, nuk e rinovova sepse shkova në një qytet të zhurmsh”, theksoi ajo.

Ndërsa shtoi: “Dhe më pas, kur doja të dilja, më thanë se më ka skaduar patenta. Përfundoi shtatë vjet më parë. Kështu që do të më duhet të bëj sërish provimin”.

You may also like ...