Header

Zbulohen arsyet e ndarjes së Rauw Alejandro dhe Rosalia

Ndarja e Rauw Alejandro dhe Rosalía shokoi jo pak botën e muzikës.

Në dukje ata ishin çift perfekt prandaj ndarja e tyre ishte e papritur për fansat të cilët nisën të ngrinin pikëpyetje lidhur me shkaqet e saj.

Vetë ata sqaruan në rrjetet sociale se nuk ishte tradhtia ajo që shkaktoi ndarjen e tyre.

Megjithatë, një mik i  këngëtarit ka ndarë më shumë detaje rreth marrëdhënies së ish-çiftit.

Ai pretendon se ekipi menaxhuesi i Rosalía-s mendonte se Rauw po e linte pas këngëtaren sa i përket suksesit, pasi artisti synonte të bënte një hap drejt Hollivudit.

Ndër të tjera ai thekson se ai shihej nga ekipi i saj si pengëse në karrierën e saj. Media spanjolle “Marca” shkruan se ishte këngëtarja ajo që vendosi t’i jepte fund romancës mes tyre.

You may also like ...