Header

Jo një, por shumë shpejt dy sezone të reja

Të premten u publikua sezoni i katërt i një prej serialeve më të famshme të momentit “La casa de papel”. Por me sa duket fansat nuk mund të durojnë gjatë për një tjetër sezon të serialit. Të shumta janë pyetjet në rrjet se kur do të publikohet sezoni i pestë dhe produksioni ka një lajm të mirë.

Media britanike “Express” ka raportuar sot se është nënshkruar kontratë edhe për dy sezone të reja, kështu që sipas saj do të kemi pjesën e pestë dhe të gjashtë shumë shpejt. Megjithatë datat mbeten akoma të pazbuluara.

You may also like ...