Header

Zbulohet arsyeja pse mungoi Romeo Veshaj në ‘Post Big Brother’

Edhe pse “BBV” ka mbaruar, Romeo Veshaj,një nga finalistët, është në qendër të vëmendjes për mos pjesëmarrjen në “Afterparty” dhe “Post Big Brother”.

Ky veprim ka ngritur dyshime se mos ndoshta ka një hatërmbetje mes tij dhe produksionit.

Vetë ish-banori nuk ka komentuar asgjë lidhur me këtë çështje.

Mirëpo Gazmend Ujkashi, në një intervistë televizive të dhënë së fundmi tha se arsyeja e mungesës së Romeos mund të mos jetë hatërmbetje, siç u aludua në rrjetet sociale, por mund të vijë si shkak i dhimbjes së aktorit Agron Llakaj, i cili vetëm pak ditë më parë humbi bashkëshorten.

You may also like ...