Header

Dua Lipa merr vendimin drastik në Instagram!

Dua Lipa ka bërë një tjetër lëvizje duke habitur jo pak fansat.

Dua ka marrë një vendim drastik duke hequr të gjithë personat që ndiqte nga lista e saj e ndjekësve në Instagram dhe duke lënë vetëm tre llogari.

Në listën e ndjekësve të saj tashmë figurojnë vetëm fondacioni “Sunny Hill”, festivali me të njëjtin emër “Sunny Hill Festival” dhe podkasti i saj “Service95”.

Kjo lëvizje e saj vjen vetëm pak kohë pasi artistja shqiptare hoqi të gjitha fotot e mëparshme nga Instagrami.

You may also like ...