Header

Veprimi i pahijshëm dhe qesharak, përfaqësuesja e Francës pasi pranoi votat e publikut bëhet virale në rrjet

Finalja e Eurovision 2023 ishte plot me emocione, muzikë të mrekullueshme dhe fatkeqësisht edhe zhgënjime. Një këngëtare që duket se nuk e priti aspak mirë rezultatin e dobët përfundimtar ishte përfaqësuesja e Francës, La Zarra.

https://www.tiktok.com/@elphorian/video/7232811456922783002?is_from_webapp=1&sender_device=pc

You may also like ...