Header

Vanessa dhe vajzat pozojnë në muralin e Kobe dhe Gianna

Kobe Bryant family https://www.instagram.com/p/BxYER-JngPv/ Credit: Kobe Bryant/Instagram

Vanessa Bryant ka postuar një fotografi bashkë me vajzat e saj këtë javë, duke qëndruar pranë një murali të bashkëshortit të saj të ndjerë, Kobe Bryant dhe vajzës Gianna.

Legjenda e ‘Lakers’ dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna, me shtatë persona të tjerë, ndërruan jetë në janar të këtij viti në një përplasje helikopteri në malet e Calabasas, Kaliforni.

E veja e Kobe së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale me tekstin e këngës “Smile”, këngë kjo e realizuar dhe e bërë e famshme nga Nat King Cole.

Vajzat e saj, Natalia Diamante, 17, dhe Bianka Bella, 3, shfaqeshin të buzëqeshura pranë saj ndërsa mbante në duar vajzën e vogël, Cari Kobe, e cila lindi në qershor të vitit 2018.

Murali vjen me një foto të njohur të Gigi dhe babait të saj duke parë në ndeshje të ‘Lakers’ në vitin 2019.
https://www.instagram.com/p/B9h6OhKDojK/?utm_source=ig_embed

You may also like ...