Header

Telashe në horizont për Conor McGregor, akuzohet për përdhunimin e një gruaje

Boksier i njohur Conor McGregor akuzohet për përdhunimin e një gruaje gjatë finales së NBA-së në SHBA.

Sipas akuzës së bërë nga gruaja, McGregor e ka përdhunuar atë në një tualet meshkujsh gjatë finales së 4-të të NBA kundër ekipit Nuggets. Ngjarja ka ndodhur më 9 qershor.

Sipas atyre që shkruajnë mediat e huaja, McGregor e detyroi atë kryenin marrëdhënie seksuale kundër dëshirës. Ajo e ka qëlluar me grusht, po nuk ka mundur dot t’i shpëtonte boksierit.

34-vjeçari irlandez është akuzuar herë pas here për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe sjellje të dhunshme ndaj burrave dhe grave. Në vitin 2019, ai u arrestua pasi goditi një fans në Florida.

You may also like ...