Header

Si të lajmë duart, video e Mariah Carey me binjakët është e paparë

Këngëtarja Mariah Carey njihet për vokalin e mrekullueshëm që ka. Kjo ka bërë që ajo të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa shihet pranë binjakëve të saj, Monroe dhe Moroccan duke i mësuar se si të lajnë duart për 20 sekonda nën tingujt e këngës “Fantasy”, këngë e cila është publikuar në vitin 1995.

Dhe përfundimi i kësaj video ishte një Tik Tok mjaft i veçantë. Mariah dhe vogëlushët e saj mësuan se si të lajnë duart, por dhe të kënaqen në të njëjtën kohë

You may also like ...