Header

Shakira në krahët e yllit të “Emily in Paris”, çfarë i bëri bashkë?

Këngëtarja kolumbiane Shakira ka publikuar në rrjetet e saj sociale, një sërë fotosh në të cilat shfaqet krah yllit të “Emily in Paris”, aktori britanik Lucien Leon Laviscount, i cili do të jetë protagonisti i videos që po xhirojnë aktualisht për këngën “Puntería”, i cili i përket albumit të ri ‘Las mujeres ya no Lloran’.

Ylli kolumbian ka qenë e ngarkuar së fundmi me një pjesë të mirë të albumit të saj të fundit, Las Mujeres No Ya Lloran, i cili do të publikohet këtë të premte, më 22 mars.

“Gratë nuk qajnë më” është albumi i dymbëdhjetë në studio i Shakira-s, dhe kompania e saj diskografike Sony Music e përshkruan atë si “një testament verbues për qëndrueshmërinë dhe forcën e Shakira-s, si dhe fuqinë e muzikës për të transformuar përvojat më të vështira në momente të vlefshme”.

Albumi, i cili ka 16 kompozime, përfshin një këngë të re me Bizarrap, si dhe një remix të seancës së tij të njohur me argjentinasin dhe bashkëpunime të reja me Rauë Alejandro, Cardi B, Grupo Frontera, ndër të tjera.

Pop Crave on X: "Shakira and Lucien Laviscount for “Puntería” music video, out this Friday. https://t.co/zGD0v9Hpdp" / X

Buzzing Pop on X: "Shakira and Lucien Laviscount in new photos together for  #Puntería. https://t.co/4YqFSQTGtu" / X

You may also like ...