Header

Jennifer Aniston ende beson se do të gjejë dashurinë e jetës së saj

Nëse është e vështirë për Jennifer Aniston të gjejë dashurinë e jetës së saj, ne as nuk duam të mendojmë se sa e vështirë do të jetë për njerëzit e thjeshtë. Duke folur për këtë, është disi e vështirë të balancosh të gjitha aspektet e jetës tënde dhe të ndihesh i kënaqur me karrierën dhe familjen, miqësitë dhe marrëdhëniet e tua. Megjithatë, asgjë nuk është e pamundur, sidomos për Aniston, e cila është ende në kërkim të partnerit të duhur për të plotësuar lumturinë e saj.

Sipas burimeve të Page Six, aktorja është mirënjohëse për atë që ka arritur në jetën e saj, por ajo ende është në kërkim të dashurisë. “Ajo mund të ketë pasur shumë lidhje të dështuara, si dhe dy divorce, por është e gatshme të pranojë mashkullin e duhur për të”, tha një burim pranë saj. “Thellë brenda vetes, ajo beson se do të gjejë partnerin e duhur”.

Ajo padyshim që nuk po e shtyn veten dhe është plotësisht mirë edhe nëse nuk e gjen atë burrë, pasi ajo është krejtësisht mirë vetë”, shtoi i njëjti person. Ndër të tjera, raportohet se Aniston në këtë periudhë të jetës së saj është shumë mirë vetëm. “Ajo është e lumtur, e gëzuar dhe e plotësuar nga karriera, familja dhe miqtë e saj. Ai ka kaluar shumë, por ndihet mirënjohës që ka qenë i suksesshëm personalisht dhe profesionalisht”.

Aniston ishte e martuar me Brad Pitt nga viti 2000 deri në vitin 2005, duke qenë një nga çiftet më të famshëm dhe më të përfolur të kohës (deri në ditët e sotme). Më pas ajo ishte për një kohë të gjatë me Justin Theroux, me të cilin u përpoqën gjithashtu të krijonin familje. Pak muaj më parë, aktorja foli për eksperiencën e saj me IVF, si dhe për vështirësitë e saj për të pasur fëmijë.

Do të kisha dhënë çdo gjë që të më kishin thënë të ngrija vezët e mia. Bëjini vetes këtë nder. Për mua anija u fundos”, ka thënë ndër të tjera aktorja në intervistën e saj.

You may also like ...