Header

Selena Gomez pranon se është gati të bëhet mama: Kam dashur të birësoj një fëmijë

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Selena Gomez, ka pohuar se dëshiron të bëhet mama së shpejti.

Edhe përpara se të krijonte një romancë me producentin Benny Blanco, Selena Gomez e kishte menduar të krijonte një familje. Ylli i filmit “The Only Murders in the Building” ka zbuluar se kishte planifikuar të adoptonte një fëmijë vetë nëse nuk do të gjente partnerin e duhur deri në moshën 35-vjeçare. Nuk dihet nëse këngëtarja do ta bëjë dëshirën e saj për birësim realitet tani që në jetën e saj është 36-vjeçari.
“Unë isha vetëm për pesë vite dhe u mësova shumë me këtë fakt. Shumë njerëz kanë frikë nga të qenit vetëm dhe unë ndoshta e kam torturuar veten në kokën time për dy vjet vetëm, dhe më pas e pranova disi. Më pas bëra një plan, që ishte që do ta adoptoja në moshën 35 vjeçare edhe nëse nuk do të kisha takuar askënd,“-tha ajo.
Ndërkohë, partneri i saj në një intervistë la të kuptohet se është në qëllimin e tij krijimi i një familje duke lënë të kuptohet se romanca me këngëtaren nuk është thjesht dhe vetëm një aventurë, por një marrëdhënie serioze.

You may also like ...