Header

Sekreti i Kris Jenner për të rritur 6 fëmijë? Vodka!

Kim Kardashian zbuloi se një sekret i nënës së saj Kris Jenner në lidhje me prindërimin ishte një gotë vodka çdo ditë.

Duke folur për sfidat e prindërimit, Kim lavdëroi nënën e saj për rritjen e gjashtë fëmijëve me “gjashtë personalitete të mëdha”.

“Kam shumë respekt për prindërit në përgjithësi dhe tani nuk mund ta besoj atë që ka kaluar nëna ime”, tha Kardashian për Vogue Italia.

Ylli i “Kardashians”, e cila ka katër fëmijë të saj me ish-bashkëshortin Kanye West, tha se shpesh e pyet Kris se si e trajtoi kaosin kur ajo dhe vëllezërit e motrat Kourtney, Khloe, Rob, Kendall dhe Kylie po rriteshin.

“Ajo më thotë gjithnjë: “Pse mendoni se kam pirë vodka në orën 5 çdo ditë?”, tha Kim për revistën.

Kim bëri kërkesë për divorc nga reperi në shkurt të vitit 2021 pas shtatë vitesh martesë. Ish-ët ndajnë kujdestarinë e përbashkët të fëmijëve të tyre, North, 10, Saint, 7, Chicago, 5, dhe Psalm, 4.

You may also like ...