Header

Dafina Zeqiri sapo i bëri vetes një super dhuratë

Projekte muzikore të shuma dhe koncerte çdo javë… kjo është rutina e Dafina Zeqirit, e cila është shndërruar në një nga artistet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Hitet e saj janë të panumërta. E për gjithë punën e bërë dhe lodhjen, Dafina sapo i bëri vetes një dhuratë të madhe, një makinë.

Ajo postoi fotot me makinën e zgjedhur, e cila ka ngjyrën e bardhë.

Këngëtarja shqiptare tregon ndryshimin në pamje me poza të 'nxehta' - NTV

You may also like ...