Header

Publikohet fotoja e parë nga dasma sekrete, ja Rita Ora nuse!

Për herë të parë Rita Ora na ka treguar një foto nga dasma e saj shumë hermetike me Taika Waititi.

Dhe jo, nuk e ka publikuar në mediat sociale por në videoklipin e saj të fundit “You and I”. Në një moment gjatë klipit shfaqet një foto nga dasma, e vendosur pranë tavolinës së Ritës.


Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të bardhë me material dantelle me mëngë të gjata, teksa shkëmben një puthje në buzë me regjisorin.

You may also like ...