Header

Pas ribashkimit, Shawn Mendes dhe Camila Cabello fotografohen në një takim romantik në Los Angeles

Shawn Mendes dhe Camila Cabello po tregojnë me krenari rikthimin në krahët e njëri-tjetrit, pasi dyshja u panë duke shijuar një natë takimi romantik në Los Angeles.

Çifti u pa duke ndarë një përqafim teksa u takuan në Hollywood Improv, një klub komedi në Melrose Avenue, pas ribashkimit të tyre në Coachella muajin e kaluar.

Shawn Mendes and Camila Cabello appear loved-up after Coachella reunion |  Daily Mail Online

Gjuha e tyre e trupit sugjeroi se ata ishin më shumë sesa thjesht miq, ndërsa ata ndanin një buzëqeshje dhe shikonin me dashuri njëri-tjetrin.

Shawn Mendes and Camila Cabello appear loved-up after Coachella reunion

Dalja romantike vjen disa javë pasi një person i brendshëm zbuloi për DailyMail se dyshja janë takuar fshehurazi me njëri-tjetrin për javë të tëra – pasi gjatë ndarjes së tyre 18-mujore i bëri ata të kuptojnë se sa ‘speciale’ është lidhja e tyre në të vërtetë.

“Ata kanë qëndruar disa herë me miqtë dhe vetëm gjatë javëve të fundit. Ata po shohin se ku shkojnë gjërat”, tha burimi.

Siç dëshmojnë imazhet e fundit, dyshja padyshim dukeshin të lumtur së bashku.

Shawn Mendes and Camila Cabello appear loved-up after Coachella reunion

Shawn Mendes and Camila Cabello appear loved-up after Coachella reunion |  Daily Mail Online

Këngëtarja nuk mund të ndalonte së qeshuri teksa po shijonin ca kohë në klub përpara se të shkonin në hotelin ikonik Sunset Tower në Hollywood.

Camila mahniti me një fustan mini-fustan të zi me një kopsa të bardha dhe një çantë argjendi në dorë. Sa për Shawn, ai veshi një bluzë të bardhë dhe pantallona ngjyrë kafe.

Dyshja ndezën fillimisht thashethemet për një pajtim muajin e kaluar kur u kapën në kamera duke shijuar një puthje shumë pasionante në Coachella, përpara se të shiheshin të kapur për dore në Venecia, Kaliforni.

 

Që nga ndarja e tyre në nëntor 2021 pas lidhjes për dy vjet, ata të dy janë përfshirë në mënyrë romantike me njerëz të tjerë – gjë që, thuhet, se i bëri ata të kuptojnë se sa ‘e veçantë’ kishte qenë romanca e tyre me njëri-tjetrin.

“Ata të dy e dinë se sa e veçantë ishte ajo që kishin. Për të mos përmendur që kimia e tyre seksuale është fiksimi i tyre. Camila e tërheq  Shawnin si asnjë grua tjetër”, tha një burim.

Dyshja u njohën në vitin 2014 kur bashkëpunuan në këngën “I Know What You Did Last Summer”.

Pas vitesh spekulimesh, u njoftuan se ata po takoheshin në verën e 2019 – menjëherë pas publikimit të hitit të tyre të dytë, “Senorita”.

Ata u transferuan në një shtëpi në Los Angeles së bashku në kulmin e pandemisë COVID-19. Çifti u ndan në nëntor 2021.

“Pra, këtu është çështja. Ata kurrë nuk pushuan së foluri që nga ndarja e tyre. Për shkak se ata ndajnë një qen së bashku, për të cilin kujdeset Camila, ata kanë qenë në komunikim”, tha tutje burimi.

Tetë muaj pasi ajo dhe Shawn u ndanë, Camila filloi të takohej me CEO të aplikacionit të takimeve “Lox Club”, Austin Kevitch, 31 vjeç.

Të dy e mbajtën romancën e tyre private në krahasim me marrëdhënien e saj shumë publike me Shawn.

 

Ndërkohë Shawn është parë në takime të shumta me femra të ndryshme. Muajt ??e fundit, ai ka kaluar shumë kohë me kiropraktoren e tij prej shumë vitesh, e cila është më shumë se dyfishi i moshës së tij, Dr. Jocelyne Miranda, 51 vjeçe.

Shawn dhe Dr. Miranda janë parë së bashku në shumë raste, duke bërë që shumë njerëz të besojnë se kishte romancë mes tyre. Megjithatë, kjo nuk ishte e vërtetë dhe u konfirmua se ata ishin thjesht miq.

You may also like ...