Header

Kanye West thyen një tjetër ligj në Itali, ja si dënohet reperi

Kanye West nuk ndal së shkaktuar trazira në Itali me paraqitjet e tij bashkë me partneren, Bianca Censori.

Pak kohë pasi u ndalua në Venecia për shkak se kreu seks oral në publik me bashkëshorten, Ye ka hasur një tjetër problematikë.

Së fundmi, teksa ishte i pranishëm me partneren e tij në Javën e Modës në Milano, ai u shfaq me një maskë në kokë.

Saktësisht e kishte mbuluar kokën me një triko të zeze. Por, sipas ligjit anti-terror, çdo gjë që mbulon identifikimin e një individi është e paligjshme dhe e dënueshme me një gjobë prej 2 mijë eurosh.

Ky ligj numër 533, është aprovuar në vitin 1997 për të luftuar terrorizmin.

Kujtojmë që edhe zyrtarët në Venecia kanë nisur hetimet për Kanye dhe Bianca pasi u fotografuan në një pozicion kompromentues gjatë një shëtitje me varkë, muajin e kaluar.

Kanye West's 'wife' Bianca Censori strikes a pose in risqué outfit

Kanye West touches down at Milan Fashion Week in latest leg of  controversial tour of Italy with Bianca Censori.... and risks run-in with  ex sister-in-laws Kendall and Kylie Jenner | Daily Mail

You may also like ...