Header

Paralajmërimi “misterioz” për filmin e Luizit dhe Oltës

“Këtë të hënë kemi diçka për t’ju thënë”– shkruhet në faqen zyrtare të “Big Brother Vip Albania” në Instagram, e që duket se ka lidhje me filmin, pasi përkon edhe logoja e filmit më sipër.

Mbase të hënën do kemi mundësi të njihemi me kastin ose me trailerin e filmit të shumëpërfolur.

Filmi do të titullohet “Në kuadër të dashurisë“, ku siç duket janë frymëzuar nga frazat e përdorura në Big Brother Vip”. Në baner ishte dhe një përshkrim i filmit ku mësohej se do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

Image

“Do të jetë një histori e vërtetë dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantike që do t’u bëjë të qeshni, të qani dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar”-thuhej në përshkrimin e filmit.

You may also like ...