Header

“Nji komb nji flamur”, ky është urimi i Dua Lipës në Ditën e Pavarësisë

Dua Lipa kerkon bashkim të kombeve në urimin për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.
Këngëtarja shumë e suksesshme në botë, me prejardhje nga Kosova, ka postuar dy fotografi ku shihen të kombinuar flamuri kombëtar, kuq e zi dhe flamuri i Kosovës.
Dua e shoqëron postimin me fjalët: “12 Vjet Pavarësi” ndërsa shkruan edhe #njikombnjiflamur duke treguar se ajo Kosovën e Shqipërinë i sheh si një.

You may also like ...