Header

Niko Komani dhe Kiara Tito sqarojnë si është raporti i tyre pas dyshimeve në rrjet

Stilisti Niko Komani dhe Kiara Tito prej vitesh kanë një raport shumë të mirë miqësor. Dyshja ka treguar se janë të pandarë duke u shfaqur bashkë edhe në projekte të ndryshme.

Kur moderatorja ishte në “Big Brother VIP”, Niko ishte një nga mbështetësit e saj më të mëdhenj dhe shpesh e kemi parë të flasë për të në intervista.

Pas formatit, dyshja nuk janë shfaqur bashkë duke krijuar dyshime mbi raportin e tyre. Dyshime që ata i kanë hedhur poshtë përmes një viodeoje.

Niko ka publikuar në Twitter një video ku shfaqet me Kiarën duke ironizuar teksa thotë se nuk janë më shokë sepse nuk kanë publikuar foto.

You may also like ...