Header

Nicole Scherzinger & Thom Evans festojnë Shën Valentinin e parë bashkë

Marrëdhënia e tyre është bërë edhe më e fortë që pas ndjekjes së tij në “X Factor: Celebrity” vitin e kaluar.

Dhe Nicole Scherzinger, 41 vjeç,ka festuar Shën Valentinin e parë me të dashurin Thom Evans, 34 vjeç, duke ndarë një foto shumë të lezetshme në Instagram.

Ylli Pussycat Dolls shfaqet duke shijuar mëngjes me këmishë nate, dhe te dy bashkë duken të jenë zgjuar nga një natë e bukur pasioni.

You may also like ...