Header

Lily Allen tymos cigare e vetme rrugëve të Londrës për Shën Valentin

Ajo aktualisht është e dashuruar me yllin e Stranger Things, David Harbour.
Por Lily Allen i ka çuditur të gjithë. Ajo ka postuar nje foto vetëm, teksa shihet duke shijuar një kafe me cigare ne dorë gjatë shëtitjes në Notting Hill të Londrës ditën e djeshme, më 14 Shkurt. Ajo shihet e veshur sportie, me nje pallto te zeze, atlete dhe tuta sporti. Mesa duket Allen ka zgjedhur ta kaloj “në mënyrë sportive” dhe vetëm këtë Shën Valentin.

You may also like ...