Header

Mozzik publikon bashkëpunimin e shumëpritur me Ghetto Geasyn “Shtrejt”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, reperi Mozzik ka lansuar projektin më të ri muzikor që këtë herë erdhi në bashkëpunim me një prej rap-artistave më të suksesshëm shqiptar, Getoar Selimin.

Dyshja janë bërë bashkë për projektin e ri me titullin “Shtrejt”, refreni të cilës është ‘remake’ e këngës “Unë e boj” që grupi Tingulli Trent kishin lansuar shumë vite më parë.

Producent të këngës janë Big Deal Records, të cilët janë përkujdes edhe për muzikën, miksimin dhe masterizimin.

Ndërkohë, kënga erdhi e shoqëruar edhe me videoklip për të cilin u përkujdes produksioni muzikor ‘Sekuencë’.

Projekti i dyshes tashmë është lansuar në kanalin e YouTube dhe platforma të tjera digjitale.

Theksojmë që ky bashkëpunim i Geasy vjen pas atij me Inva Mulën dhe MC Kresha “Jemi njo”, ndërsa e fundit nga Mozzik është “Fatkeqësi”.

You may also like ...