Header

Modelja sulmohet nga dy qentë e saj Pitbullë

Modelja e njohur e PlayBoy Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbulla dhe u shtrua direkt në spital.

Kjo ngjarje e frikshme ka ndodhur për shkak të xhelozisë së dy qenëve, njërin prej tyre sapo e kishte blerë. Qeni që e kishte prej shumë kohësh u bë xheloz që solli në shtëpi një qen tjetër dhe e ka sulmuar.

Mediat e huaja kanë raportuar se modelja rrezikonte të humbistë njërën dorë, pasi dy qentë e saj ia kanë masakruar. Nga fotot e publikuara shihet edhe gjendja e rënde e Elizabeth e cila mesa duket e paska paguar keq blerjen e një qeni të ri Pitbull.

You may also like ...