Header

Drake reagon ndaj akuzave të Kendrick Lamar

Duke marrë parasysh sherret mes Drake dhe Kendrick Lamar duket se dyshja nuk do të ndalet ndonjëherë.

Ata vazhdimisht kanë lëshuar fjalë e ofendime ndaj njëri-tjetrit. Drake e ka akuzuar reperin për dhunë në familje dhe Lamar ka pretenduar se reperi ka një ‘vajzë të fshehtë’. Kliko këtu

Në këngën e tij më të re, “Not Like Us”, Lamar vazhdoi të paralajmëronte çdo grua të interesuar për Drake që “vetëm sigurohuni që të fshihni motrën tuaj prej tij”. Ai vazhdoi të tallej me albumin e artistit “Certified Lover Boy”, duke i thënë: “Pedofil i certifikuar’.

Pas akuzimeve të ngritura nga Lamar për Drake lidhur me vajzën e fshehtë të këtij të fundit, Drake ka bërë një reagim teksa thotë: “Nëse dikush mund të gjejë vajzën time 11-vjeçare, do ta lë repin dhe do të vij të punoj për ju!”

You may also like ...