Header

Miranda Kerr bëhet nënë për herë të katërt

Miranda Kerr është bërë nënë për të katërtën herë.

Përmes një postimi në Snapchat, Miranda ndau lajmin e bukur dhe u shpreh e emocionuar për lindjen e djalit, duke treguar edhe emrin e tij, i cili quhet Pierre.

Miranda Kerr Welcomes Baby Boy #4, Her 3rd with Evan Spiegel

Jemi shumë të gëzuar nga ardhja e rrezes sonë të vogël të diellit, Pierre Kerr Spiegel. Ne nuk mund të ishim më të emocionuar për të mirëpritur djalin tonë të katërt në familjen tonë. Ndihem kaq shumë e bekuar.”- shkroi ajo në Snapchat.

Miranda, e cila është e martuar me Evan që nga viti 2017 njoftoi për shtatzëninë e saj në Snapchat në shtator.

Modelja shkroi në atë kohë: “Shumë e emocionuar të njoftoj fëmijën nr. 4. Dhe është një djalë.”

Kerr dhe bashkëthemeluesi i Snapchat janë prindër të 2 fëmijëve të tjerë, Hart, 5 vjeç dhe Myles, 4 vjeç. Miranda është edhe nëna e Flynn, për të cilin bashkëprindëron me Orlando Bloom.

You may also like ...