Header

Blogerja ishte live në facebook, partneri kalon lakuriq

Partneri i Trinny Woodall Charles Saatchi u filmua aksidentalisht lakuriq ndërsa ekspertja e modës ishte live në Facebook duke dhënë disa këshilla.

Në klipin e fshirë tashmë 56 vjeçarja, po jepte disa këshilla mbi modën dhe bukurisë, kur partneri i saj, 76 vjeç, doli në kamera përpara se të shkonte në dush.

Ndërkohë ajo injoroi situatën dhe vazhdoi të detajojë rutinën e saj të lëkurës.

You may also like ...