Header

Me tatuazh në krah, JLO bën ndryshimin drastik në pamje për xhirimet e filmit të ri

Jennifer Lopez po rikthehet fuqishëm në kinematografi dhe kjo falë filmit të saj të fundit ‘The Mother’, duke siguruar që versioni i saj i veçantë femëror i John Wick të bëhet një nga më të pëlqyerat në Netflix vitet e fundit.

Jennifer-in jemi mësuar ta shohim gjithmonë me shumë klas si në pamje edhe në veshje. Por sot do ta shihni si kurrë më parë.

E duket se pamja e re e Jennifer Lopez dhe tatuazhi i madh në krah gjatë  xhirimeve të filmit ‘Unstoppable’ i shokoi fansat e saj. Së fundmi në rrjet po qarkullojnë disa foto të këngëtares  e cila ka njëpamje tërësisht ndeyshe nga ajo çka jemi mësuar ta shikojmë.

Jennifer Lopez Wears Huge Fake Arm Tattoo While Filming Unstoppable

Aktorja ka bërë ndryshimin drastik që në ngjyrën e saj të flokëve duke i errësuar dhe duke i lënë të gjata. Por ajo që tërhoqi më së shumti vëmendjen e fansave ishte tatuazhi i madh i Jezu Krishtit në pjesën e sipërme të krahut të djathtë, i cili ngjan shumë me vizatimin e një kryqi që Ben Affleck ka po në krahun e djathtë.

Jennifer Lopez seen on set of Ben Affleck's Unstoppable for first time |  Daily Mail Online

You may also like ...