Header

Madonna po rikuperohet në shtëpi, si është gjendja shëndetësore e saj

Madonna është ende duke u rikuperuar në shtëpi pas një infeksioni të rëndë bakterial që e çoi në intubim në Njësinë e Kujdesit Intensiv muajin e kaluar.

Kështu ka thënë Rosie O’Donnell, duke informuar fansat e mbretëreshës së popit për gjendjen e saj shëndetësore. Ai theksoi se Madonna është “mirë” pasi fansat e pyetën për të në Instagram.

“Ajo po shërohet në shtëpi, shumë e fortë në përgjithësi,” iu përgjigj O’Donnell një ndjekësi.

“Zoti e bekoftë, shpresoj të jetë mirë, nuk më intereson turneu”, ka shkruar një fans tjetër në Instagram, ku ish-prezantuesi i emisionit është përgjigjur: “Ajo është mirë”.

Shqetësimi u ngrit për Madonën kur menaxheri i saj njoftoi se mbretëresha e popit ishte shtruar në spital dhe intubuar gjatë natës. Më vonë u bë e ditur se ajo u gjet pa ndjenja në banesën e saj në Nju Jork.

You may also like ...